Siłownia Transformers

Pobyt w wygodnych apartamentach w centrum Leszna to nie tylko okazja do wypoczynku, zwiedzania miasta i okolic. To także okazja do zadbania o siebie. Spokojny czy intensywny trening na siłowni jest dla naszych gości na tyle ważny, że nie chcą rezygnować z niego nawet podczas podróży. Dla innych może być pierwszym krokiem do sportowego trybu życia. Dla tych i dla tych jest położona tuż obok siłownia i klub fitness. Transformers Leszno to cenione miejsce na sportowej mapie Leszna.

Siłownia jest dobrze wyposażona

Siłownia Transformers Leszno, z której korzystać mogą mieszkańcy naszych apartamentów, przygotowana jest z myślą o zapewnieniu wszechstronnego ruchu każdemu, kto chce zadbać o smukłą lub umięśnioną sylwetkę. W siłowni nie brakuje więc typowego, ale nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń. Stabilne i wszechstronnie kształtujące sylwetkę atlasy można wykorzystać do ćwiczenia wszystkich partii ciała. Dla klientów dostępne są także ławeczki i sztangi do treningu siłowego, profesjonalne bieżnie oraz urządzenia do robienia brzuszków i wzmacniania mięśni kręgosłupa. Nie brakuje lubianych rowerków, orbitreków i ergometrów wioślarskich, ale także akcesoriów do ćwiczeń i utrzymania formy. Pojedyncze hantle o różnym ciężarze, maty, taśmy i obciążniki zwiększają możliwość wykonywania różnorodnych ćwiczeń rozwijających całą sylwetkę, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Optymalne, wszechstronne i zadbane wyposażenie siłowni pozwala na urozmaicenie treningu i zapewnienie ciału sporej dawki ruchu. A nad każdym ćwiczącym może czuwać osobisty trener. Sale siłowni Transformers Leszno są przestronne, klimatyzowane, wygodne, pozwalają na swobodę i dają poczucie komfortu podczas ćwiczeń. Siłownia i fitness czynna jest w dogodnych godzinach, dlatego każdy, nawet najbardziej zapracowany gość Aparthotelu, może z niej skorzystać.

Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych

Na rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami siłowymi i fitness nigdy nie jest za późno. Warto zadbać o swoje ciało niezależnie od swojego wieku, nastroju, od tego, czy sylwetka wymaga dużo pracy, czy już wygląda idealnie. Wyposażenie siłowni Transformers Leszno oraz zaangażowanie doświadczonych trenerów umożliwia wykonywanie ćwiczeń osobom zaawansowanym, które już wiele godzin spędziły w salach ćwiczeń oraz tym, którzy przygodę z treningiem zaczną dopiero podczas wizyty w Apartamentach Leszno. Ćwiczenia można idealnie dobrać do kondycji, umiejętności i możliwości organizmu. To, że nad klientami siłowni czuwają trenerzy, pozwala na bezpieczne korzystanie z urządzeń oraz na wykonywanie takich ćwiczeń, które nie przyczynią się do kontuzji, a faktycznie poprawią samopoczucie, przyspieszą przemianę materii i pomogą w walce z nadmiernymi kilogramami. W siłowni nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Korzystać z niej mogą osoby młode i seniorzy, mile widziane są panie po ciąży i zawodowi sportowcy, którzy na co dzień biegają, grają w piłkę, jeżdżą na rowerze lub są zawodnikami sportów motorowych. Można także skorzystać z zajęć fitness oraz pomocy dietetyka, który pomoże w opracowaniu diety idealnej do zrzucenia zbędnych kilogramów.

W siłowni honorowana jest karta Multisport

Karta Multisport jest jednym z narzędzi przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić swoich pracowników, dodatkowo nagrodzić ich za pracę i zmotywować ich do dbania o siebie. Dzisiaj sport to nie tylko rozrywka, ale także sposób na relaks i na dobre samopoczucie. Dlatego korzystanie z karty Multisport jest przywilejem, z którego zawsze warto korzystać, także w podróży. Jeśli mieszkasz w Apartamentach Leszno i masz do dyspozycji kartę upoważniającą do korzystania z obiektów sportowych, w tym siłowni, możesz wykorzystać ją podczas pobytu w Aparthotelu. W siłowni Transformers Leszno jest ona honorowana, co oznacza, że można korzystać ze wszystkich urządzeń w sali ćwiczeń w dowolnej chwili, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia siłowni i pokazać swoją imienną kartę.