Wygodny apartament

Leszno to niewielkie miasto, leżące w województwie wielkopolskim, na trasie łączącej dwa duże centra gospodarcze i kulturalne: Wrocław i Poznań. Blisko 500-letnia historia miasta, jego świetny klimat i doskonałe utrzymanie sprawiają, że to właśnie Leszno jest coraz częściej odwiedzane przez podróżujących po zachodniej Polsce turystów, ale również sportowców i kibiców sportowych, artystów i przedsiębiorców. Apartamenty Leszno to gwarancja pełnowartościowego odpoczynku w komfortowych warunkach, w stylowej, nowocześnie wyposażonej kamienicy, zlokalizowanej w samym centrum miasta.

Wygodne i nowocześnie wyposażone apartamenty

Noclegi w Lesznie? Tylko w Apartamentach Leszno! To unikatowa w skali miasta oferta dla wymagających klientów, szukających perfekcyjnych i wygodnych pokoi, smacznych i przygotowywanych wyłącznie ze świeżych produktów śniadań, dostępu do bezpiecznego parkingu i siłowni oraz wyjątkowej atmosfery kamienicy z historią.

Apartamenty i pokoje znajdujące się w naszym Aparthotelu to komfortowe i funkcjonalne wnętrza o powierzchni od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, przeznaczone dla pojedynczych gości i par oraz rodzin lub grup znajomych (do 5 osób). Wszystkie pomieszczenia cechuje ponadczasowa elegancja stylu klasycznego oraz sprzyjająca odpoczynkowi prostota stylu skandynawskiego. Nowoczesne, pełne wyposażenie aneksów kuchennych w apartamentach oraz serwis kawowo-herbaciany w pokojach, a także dostęp do sprzętów codziennego użytku (m.in. żelazka, czy suszarki) ułatwiają wypoczynek i podnoszą jego jakość.

Nowoczesny apartament
Pokój hotelowy

Idealna lokalizacja w centrum Leszna

Apartamenty Leszno to wyjątkowo urokliwa, profesjonalnie odrestaurowana, gustownie urządzona i nowocześnie wyposażona kamienica, usytuowana w samym centrum miasta. Aparthotel dzieli od najważniejszych instytucji i najciekawszych zabytków miasta zaledwie kilka lub kilkanaście minut spacerem. Na wyciągnięcie ręki są również restauracje i sklepy oraz infrastruktura komunikacyjna.

Zapraszamy do zapoznania się z apartamentami i pokojami do wynajęcia.