Już w najbliższy weekend, 19-21 maja, odbędą się Dni Leszna. Zapowiada się sporo atrakcji artystycznych i kulturalnych. Warto spędzić ten czas w Lesznie.

Koncert inaugurujący tegoroczne Dni Leszna odbędzie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka 19 maja. Jako support wystąpią laureaci VIII leszczyńskiego Konkursu Talentów  “Rozwiń Skrzydła 2016”. Następnie wystąpi Natalia Nykiel i zespół IRA. Gwoździem programu będzie Thomas Anders i zespół Modern Talking Band.

W sobotę i niedzielę  na rynku odbędą się występy artystyczne zespołów Miejskiego Ośrodka Kultury, a w niedzielę będzie można podziwiać zespoły artystyczne działające w placówkach kultury, szkołach, przedszkolach  Leszna i okolic.

Jeśli ktoś miałby ochotę spędzić ten czas z dala od miasta to Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa oraz e-boszkowo.pl zapraszają do przyłączenia się do akcji czyszczenia Jeziora Dominickiego. Akcja “Sprzątamy Jezioro Dominickie” odbędzie się w sobotę 20 maja. Każda para rąk do pracy jest potrzebna. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa.

Po aktywnym dniu spędzonym w Lesznie i okolicach zapraszamy do naszych apartamentów – by odpocząć, wyspać się w wygodnym łóżku i nabrać sił na nadchodzący tydzień pracy.

(zdjęcie pochodzi ze strony leszno.pl)